Szlifierka dwutarczowa stołowa żeliwna do przemysłu TUR z gwarancją 10 lat

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki stołowe i dwutarczowe w wersji żeliwnej do przemysłu. Szlifierki z tarczą ściernicą korundową od 150 mm do 400 mm. Moc szlifierek od 375W do 4,4 kW. Gwarancja 10 lat.

Szlifierka kombi tarczowo szczotkowa polerka do metalu TUR z odciągiem gwarancja 10 lat!

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki kombi tarczowo szczotkowe - polerki do metalu żeliwne do przemysłu. Szlifierki z tarczą ściernicą korundową od 150 mm do 400 mm, tarcza polerska lub szczotka max 300mm. Moc szlifierek od 375W do 4,4 kW. Gwarancja do 10 lat.

Szlifierka kombi tarczowo szczotkowa polerka do metalu TUR z odciągiem gwarancja 5 lat!

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki kombi tarczowo szczotkowe - polerki do metalu w wersji aluminiowej. Szlifierki z tarczą ściernicą korundową od 125 mm do 200 mm, tarcza polerska lub szczotka max 200mm. Moc szlifierek od 260W do 750W. Na wyposażeniu szlifierek podstawa, odciąg oraz worek z tkaniny samogaszącej. Gwarancja do 5 lat.

Szlifierka kombi tarczowo szczotkowa polerka do metalu TUR 5 lat!

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki kombi tarczowo szczotkowe - polerki do metalu w wersji aluminiowej. Szlifierki z tarczą ściernicą korundową od 125 mm do 200 mm, tarcza polerska lub szczotka max 200mm. Moc szlifierek od 260W do 750W. Gwarancja do 5 lat.

Szlifierka kombi tarczowo szczotkowa polerka do metalu TUR gwarancja 10 lat!

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki kombi tarczowo szczotkowe - polerki do metalu w wersji żeliwnej. Szlifierki z tarczą ściernicą korundową od 150 mm do 400 mm, tarcza polerska lub szczotka max 300mm. Moc szlifierek od 375W do 4,4kW. Gwarancja 10 lat.

Odciąg zanieczyszczeń pochłaniacz do metalu odkurzacz TUR

W ofercie naszej marki TUR znajdą Państwo odciągi zanieczyszczeń stacjonarne z możliwością podłączenia 2 urządzeń. W ofercie również odciąg z filtrem - nie zalecany przy obróbce podczas, której powstają iskry. Odciągi trójfazowe z silnikiem 0,75kW i wydajnością 1600 m3/h Odciągi zanieczyszczeń, pyłu i wiórów posiadają silniki indukcyjne produkcji włoskiej oraz aluminiowy wentylator z łopatkami samoczyszczącymi się. Wyważenie “na zero”(sprawdzane stroboskopem) aby urządzenie mogło funkcjonować całkowicie bez drgań. W ofercie naszej marki TUR także osprzęt do odciągów tj. rury odciągowe(gumowe i aluminiowe - średnice 30, 50, 60, 90, 100 mm) oraz worki z tkaniny samogaszącej.

Polerka szczotkarka do metalu maszyny do czyszczenia i polerowania TUR z gwarancją do 5 lat.

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki szczotkowe - polerki do metalu w wersji aluminiowej do przemysłu. Szlifierki ze szczotką lub tarczą materiałową(polerską) od 150 mm do 200 mm. Moc szlifierek od 375W do 750 W. Gwarancja do 5 lat.

Polerka szczotkarka do metalu z odciągiem maszyny do czyszczenia i polerowania TUR z gwarancją 10 lat

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki szczotkowe - polerki do metalu z odciągiem w wersji żeliwnej do przemysłu. Szlifierki ze szczotką lub tarczą materiałową(polerską) od 150 mm do 300 mm. Moc szlifierek od 375W do 4,4 kW. Na wyposażeniu szlifierek podstawa, odciąg oraz worek z tkaniny samogaszącej. Gwarancja 10 lat.

Szlifierka kombi taśmowo szczotkowa polerka do metalu z odciągiem TUR gwarancja 10 lat

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki kombi taśmowo tarczowe, taśmowo szczotkowe polerki z odciągami zanieczyszczeń. Maszyny w konfiguracji - z jednej strony taśma ścierna z drugiej tarcza ścierna korundowa lub szczotka, tarcza polerska materiałowa. Szlifierki z taśmą ścierną 2000x50 mm oraz tarczą korundową, szczotką, tarczą materiałową 250mm. Moc maszyn 1500W, prędkości obrotowe 1400 lub 2800. Gwarancja 5 lat.

Podwójna szlifierka taśmowa dwutaśmowa do metalu okrawarka TUR z odciągiem gwarancja 5 lat

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki dwutaśmowe z odciągami zanieczyszczeń. Szlifierki z taśmą ścierną 2000x50 mm. Moc maszyn 1500W, prędkości obrotowe 1400 lub 2800. Gwarancja 5 lat.

Ostrzałki ostrzarki do wierteł noży metalu TUR

Maszyny nasze TUR mają możliwość ręcznego ostrzenia wierteł jak i za pomocą specajlnej przystawki. W ofercie naszej marki do wyboru 6 różnych modeli ostrzałek, ostrzarek między innymi: Ostrzałka, ostrzarka ze ściernicą korundową(z jednej strony) oraz odchylanym stołem(z drugiej strony) - modele(TPG): stół regulowany w zakresie od -10° do 45° do ostrzenia narzędzi, stali HSS, płytek z utwardzonego metalu, itp. Ostrzałka, ostrzarka do wierteł (TAP) - ściernica korundowa z jednej strony, z drugiej strony ściernica garnkowa wyposażona w przyrząd do ostrzenia krętych wierteł. Możliwość regulacji kątów ścierania i kąta wierzchołkowego. Do wierteł od 5 do 40 mm Ostrzałka, ostrzarka seria TAPG - Urządzenie łączone: łączy w sobie z jednej strony odchylany i regulowany stół w zakresie od -10° do 45° do ostrzenia narzędzi, stali HSS, płytek z utwardzonego metalu, itp a dodatkowo z drugiej strony ściernicę garnkową wyposażoną w przyrząd(przystawkę) ramię do ostrzenia krętych wierteł. Możliwość regulacji kątów ścierania i kąta wierzchołkowego. Do wierteł od 5 do 40 mm Ostrzałki i ostrzarki na wyposażeniu posiadają podstawę(w 1/3 zabetonowaną dla stabilności maszyny) oraz pojemnik na wodę. Maszyny do najcięższych prac, przemysłu i pracy ciągłej! Gwarancja 5 lat.

Szlifierki dwutarczowe stołowe przemysłowe aluminiowe TUR z gwarancją 5 lat

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki stołowe i dwutarczowe do metalu w wersji aluminiowej do przemysłu. Szlifierki z tarczą ścierną korundową od 150 mm do 200 mm. Moc szlifierek od 375W do 750 W. Gwarancja 5 lat.

Odciągi zanieczyszczeń pochłaniacze do metalu TUR

W ofercie naszej marki TUR znajdą Państwo odciągi zanieczyszczeń stacjonarne z możliwością podłączenia 2 urządzeń. Odciągi trójfazowe z silnikiem 0,75kW i wydajnością 1600 m3/h Odciągi zanieczyszczeń, pyłu i wiórów posiadają silniki indukcyjne produkcji włoskiej oraz aluminiowy wentylator z łopatkami samoczyszczącymi się. Wyważenie “na zero”(sprawdzane stroboskopem) aby urządzenie mogło funkcjonować całkowicie bez drgań. W ofercie naszej marki TUR także osprzęt do odciągów tj. rury odciągowe(gumowe i aluminiowe - średnice 30, 50, 60, 90, 100 mm) oraz worki z tkaniny samogaszącej.

Szlifierki taśmowe okrawarki do metalu TUR

W ofercie naszej marki TUR znajdą Państwo profesjonalne szlifierki taśmowe. Szlifierki z taśmami 1000x100 mm oraz 1500x120 mm, moc szlifierek 600W lub 750W. Szlifierki w opcji zasilania 230V oraz 400V, prędkości obrotowe 1400/min lub 2800/min w ofercie również szlifierki z dwoma prędkościami 1400/min i 2800/min. Urządzenia z silnikami Made In Italy, przestawnym ramieniem w zakresie 90 stopni oraz możliwością podłączenia odciągu TUR naszej produkcji.

Odciąg zanieczyszczeń pochłaniacz zanieczyszczeń do metalu TUR - mobilne

W ofercie naszej marki TUR znajdą Państwo odciągi zanieczyszczeń z możliwością zainstalowania np. na podstawie maszyny itd... Odciągi zanieczyszczeń, pyłu i wiórów posiadają silniki indukcyjne produkcji włoskiej oraz aluminiowy wentylator z łopatkami samoczyszczącymi się. Wyważenie “na zero”(sprawdzane stroboskopem) aby urządzenie mogło funkcjonować całkowicie bez drgań. W ofercie naszej marki TUR także osprzęt do odciągów tj. rury odciągowe(gumowe i aluminiowe - średnice 30, 50, 60, 90, 100 mm) oraz worki z tkaniny samogaszącej.

Szlifierki dwutarczowe stołowe TUR z gwarancją 3 lata

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki stołowe i dwutarczowe do metalu. Szlifierki z tarczą ścierną korundową od 125 mm do 200 mm. Moc szlifierek od 260W do 750 W. Gwarancja 3 lata.

Profesjonalna szlifierka dwutarczowa z odciągiem TUR

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki stołowe i dwutarczowe w wersji żeliwnej do przemysłu. Szlifierki z tarczą ściernicą korundową od 150 mm do 400 mm. Moc szlifierek od 375W do 4,4 kW. Na wyposażeniu szlifierek podstawa, odciąg oraz worek z tkaniny samogaszącej. Gwarancja 10 lat.

Szlifierka ostrzałka ostrzarka z tarczą wolnoobrotową w kąpieli wodnej do ostrzenia noży metalu TUR

W ofercie naszej marki TUR uniwersalna ostrzarka ostrzałka do noży wierteł itd... Urządzenia wyposażone w tarczę wolnoobrotową zanurzoną w kąpieli wodnej pozwalającą na uzyskanie naostrzenia typu “brzytwa” brzeszczotów, noży, itp. Idealnie nadaje się też do stali inox, stali szybkotnącej, itp. Moc szlifierki 300W średnice tarcz 150mm korund szary do wstępnego ostrzenia oraz tarcza 200 mm korund biały zanurzony w kąpieli wodnej dla finalnego ostrzenia. Gwarancja 3 lata.

Szlifierka szczotkowa polerka seria przemysłowa żeliwna z dwoma niezależnymi silnikami 2x3000W TUR TP6 - DI

W ofercie naszej marki TUR szlifierki szczotkowe polerki do metalu. Największym osiągnięciem naszej gamy urządzeń polerujących/czyszczących jest maszyna TP6 DI z podwójnym wałem, kontrolowanym hamulcem i falownikiem do regulacji prędkości obrotów. Urządzenie wykonane w naszych zakładach w we Włoszech wyposażone w 2 potężne i niezależne silniki każdy o mocy 2x3.000W oraz podwójny falownik japoński. Maszyna przeznaczona jest dla dużych zakładów przemysłowych, usługowych w systemie pracy nawet 24h. Szlifierki nasze mają możliwość założenia szczotek do czyszczenia oraz tarcz materiałowych do polerowania o średnicy 250mm. Gwarancja 10 lat.

Szlifierka walcowa polerka pneumatyczna do drewna TUR

W ofercie naszej marki TUR szlifierki walcowe rolkowe pneumatyczne do drewna. Polerki rolkowe pneumatyczne zaprojektowane i wykonane do mocnego ścierania przede wszystkim pod kątem polerowania materiału drzewnego. Urządzenie składa się z dwóch gumowych wałków, które, po ich napompowaniu, blokują tuleję z tkaniny ściernej. W ofercie szlifierki ze średnicą walców pneumatycznych 70, 100, 140 mm szerokością walców 200 mm. Prędkości obrotowe szlifierek 1400 lub 2800. Możliwość zainstalowani centrali z dwoma prędkościami obrotów 1400 i 2800. Moc szlifierek 1500W. Gwarancja 10 lat.