Profesjonalna szlifierka szczotkowa polerka do metalu z odciągiem TUR

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki szczotkowe - polerki do metalu w wersji aluminiowej do przemysłu. Szlifierki ze szczotką lub tarczą polerską materiałową od 150 mm do 200 mm. Moc szlifierek od 375W do 750W. Obroty 1400/min lub 2800/min. Możliwość zainstalowania centrali z dwoma prędkościami. Na wyposażeniu szlifierek podstawa, odciąg oraz worek z tkaniny samogaszącej. Gwarancja do 5 lat.

Profesjonalna szlifierka szczotkowa polerka do metalu z odciągiem wersja żeliwna do przemysłu TUR

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki szczotkowe - polerki do metalu w wersji żeliwnej do przemysłu i najcięższych prac. Szlifierki ze szczotką lub tarczą polerską materiałową od 150 mm do 300 mm. Moc szlifierek od 375W do 4,4 kW. Obroty 1400/min lub 2800/min. Możliwość zainstalowania centrali z dwoma prędkościami. Na wyposażeniu szlifierek podstawa, odciąg oraz worek z tkaniny samogaszącej. Gwarancja do 10 lat.

Szlifierka szczotkowa polerka seria przemysłowa żeliwna z dwoma niezależnymi silnikami 2x3000W TUR TP6 - DI

W ofercie naszej marki TUR szlifierki szczotkowe polerki do metalu. Największym osiągnięciem naszej gamy urządzeń polerujących/czyszczących jest maszyna TP6 DI z podwójnym wałem, kontrolowanym hamulcem i falownikiem do regulacji prędkości obrotów. Urządzenie wykonane w naszych zakładach w we Włoszech wyposażone w 2 potężne i niezależne silniki każdy o mocy 2x3.000W oraz podwójny falownik japoński. Maszyna przeznaczona jest dla dużych zakładów przemysłowych, usługowych w systemie pracy nawet 24h. Szlifierki nasze mają możliwość założenia szczotek do czyszczenia oraz tarcz materiałowych do polerowania o średnicy 250mm. Gwarancja 10 lat.

Profi szlifierka szczotkowa polerka do metalu wersja żeliwna do przemysłu TUR

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki szczotkowe - polerki do metalu w wersji żeliwnej do przemysłu i najcięższych prac. Szlifierki ze szczotką lub tarczą polerską materiałową od 150 mm do 300 mm. Moc szlifierek od 375W do 4,4 kW. Obroty 1400/min lub 2800/min. Możliwość zainstalowania centrali z dwoma prędkościami. Gwarancja do 10 lat.

Profesjonalna szlifierka szczotkowa polerka do metalu TUR TPA-8 z dwoma prędkościami obrotowymi

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki szczotkowe - polerki do metalu w wersji żeliwnej do przemysłu i najcięższych prac. Szlifierka TUR TPA-8 ze szczotką lub tarczą polerską materiałową do 300 mm. Moc szlifierki 4,4 kW. Na wyposażeniu maszyny centralka z dwoma prędkościami. Obroty 1400/min i 2800/min. Gwarancja do 10 lat.

Profi szlifierka szczotkowa polerka do metalu wersja aluminiowa do przemysłu TUR

W ofercie naszej marki TUR profesjonalne szlifierki szczotkowe - polerki do metalu w wersji aluminiowej. Szlifierki ze szczotką lub tarczą polerską materiałową od 150 mm do 200 mm. Moc szlifierek od 375W do 750W. Obroty 2800/min. Gwarancja do 5 lat.